ÖVRIGT / Diverse / Syskrin 17423102

nr 1742 3102

Syskrin

2 st, trä, 1940-tal, björk. Längd: 42 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 november 2025
kl 20:17:14

24/11 20:12:14 1      Vinnande bud